پرداخت در محل

مشتریان عزیزی که ساکن شهر تهران هستند میتوانند وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان و یا بصورت کارت به کارت پرداخت نمایند.

در حال حاضر این روش پرداخت، فقط در صورت ارسال توسط پیک، در شهر تهران و برای سفارشاتی با مبلغ کمتر از ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان امکان پذیر است. (هزینه ارسال بصورت پسکرایه و به عهده سفارش دهنده میباشد)

در روش پرداخت در محل لازم است ابتدا اقلام درخواستی را بصورت تلفنی به کارشناسان فروش ما اطلاع داده و پس از آن منتظر ارسال پیش فاکتور (از طریق ایمیل و یا واتساپ) از سوی فروشگاه لامپ لامپ شوید. پس از دریافت پیش فاکتور و پس تایید توسط شما، سفارش ثبت شده و مرسوله بعد از طی مراحل پردازش و بسته بندی به آدرس شما ارسال می شود. فروشگاه لامپ لامپ موظف است قبل از ارسال، زمان حرکت پیک و زمان تقریبی رسیدن مرسوله را به مشتری اعلام نماید.

همچنین فرد سفارش دهنده موظف است مبلغ تمامی اقلام ثبت شده در پیش فاکتور را بصورت یکجا، پس از رسیدن مرسوله پرداخت نماید و امکان تغییر پیش فاکتور سفارش ثبت شده، بعد از ارسال پیک وجود ندارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه لامپ لامپ مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه لامپ لامپ موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

Call Now Button