ارسال سفارشات حداقل یک روز کاری پس ثبت سفارش با روشهای متفاوتی ازجمله پیک موتوری، شرکت ملی پست، تیپاکس، باربری ترمینال اتوبوسرانی یا تحویل حضوری (دفتر لاله زار) و با انتخاب مشتری امکان پذیر است که شرایط هر کدام از روش ها به شرح زیر اعلام می گردد.

پیک موتوری: این روش فقط مختص شهر تهران بوده و حداقل یک روز کاری پس از ثبت سفارش صورت می پذیرد. هزینه ارسال توسط پیک موتوری مبلغ 60,000 تومان بوده و قبل از ارسال، جهت اطمینان از حضور مشتری در آدرس درخواستی هماهنگی به عمل می آید. (از طریق تماس تلفنی)

تیپاکس: هزینه ارسال در این روش متغیر بوده (به نسبت وزن، حجم و مسافت)، بصورت پسکرایه و طبق تعرفه شرکت تیپاکس، در محل دریافت می گردد. لازم به ذکر است که شرکت تیپاکس در تمامی نقاط کشور شعبه ندارد، شما می نوانید از طریق لینک زیر (وبسایت شرکت تیپاکس) وجود شعبه در شهرهای مختلف را برسی بفرمایید.

لیست شعب شرکت تیپاکس (کلیک کنید)

شرکت ملی پست: هزینه ارسال در این روش مبلغ 30,000 تومان بوده و در تمامی نقاط کشور شعبه دارد.

ترمینال اتوبوسرانی: هزینه ارسال در این روش متغیر بوده (شامل هزینه پیک شهری و هزینه حمل) و لازم است هنگام دریافت کالا به متصدی بخش بابری ترمینال اتوبوسرانی پرداخت گردد.

دریافت حضوری: این روش شامل هزینه نخواهد بود اما ضروری است قبل از مراجعه جهت تحویل کالا (پس از ثبت سفارش) هماهنگی به عمل آید (از طریق تلفن های تماس درج شده در وبسایت)

خسارت در هنگام حمل و نقل:

فروشگاه لامپ لامپ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل کننده است.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل به عهده شرکت پستی بوده “لطفاً قبل تحویل از متصدی پست یا پیک بسته را باز نموده و از سلامت محصول اطمینان حاصل نمایید”

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.